Home tvshow E Akuzuan per SAREN reagon per here te fundit BARDHI:ESHTE HERA E...

E Akuzuan per SAREN reagon per here te fundit BARDHI:ESHTE HERA E FUNDIT…

73

Teksa Bardhi ka bërë një postim në llogarinë e tij personale të Instagramit,

E Akuzuan per SAREN reagon per here te fundit BARDHI:ESHTE HERA E FUNDIT...

 

dyshimet dhe thashethemet në rrjet sapo janë ‘ndezur.’

Ai shpërndau një numër teksa njoftoi se nëpërmjet tij Bardhi do të ishte i disponueshëm në realizimin e reklamave dhe bashkëpunimeve.

Mirëpo ajo që u vu re është se numri i postuar prej Bardhit, qëndron dhe në ‘bio-n’ e profilit të partneres së tij, Sarës.

Po tani çfarë ndodhi? Teksa çifti po bashkëpunon me njëri- tjetrin, ngrihet pyetja a është Bardhi ende nën menaxhimin e Jetmirit?

Mos ndoshta punët me të nuk janë fare të mira? Por rikujtojmë që gjatë një interviste të dhënë së fundmi prej menaxherit të Bardhit, Jetmir Agajt, ai rrëzoi poshtë çdo aludim dhe u shpreh se çdo gjë mes tyre është ok.

Pak me pare Bardhi ka reaguar me storyn bashkengjitur: E Akuzuan per SAREN reagon per here te fundit BARDHI:ESHTE HERA E FUNDIT...