Home ShowBizzi E braktisi Romeon? Heidi le Shqiperine dhe iken drejt italise: Ja cfare...

E braktisi Romeon? Heidi le Shqiperine dhe iken drejt italise: Ja cfare shkruan ajo…

27

Pas përfundimit të Big Brother VIP 3, Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë,

Heidi Baci, Romeo, Itali

vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën.

“Pak nga Italia ime”, ka shkruar Heidi.

Nuk dihet nëse me të është edhe partneri i saj Romeo Veshaj apo jo.

Presim lajme nga çifti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)