Home Të Fundit E BUJSHME/ Akoma pa na prezantuar me burrin, Efi flet për shtatëzani...

E BUJSHME/ Akoma pa na prezantuar me burrin, Efi flet për shtatëzani dhe fëmijë? Ish banorja na HABIT me lajmin e madh që jep

21

Efi Dhedhes në një intervistë televizive ka zbuluar më shumë për jetën e saj personale, por edhe për marrëdhënien me disa nga personazhet më të përfolur.

 

E BUJSHME/ Akoma pa na prezantuar me burrin, Efi flet për shtatëzani dhe fëmijë? Ish banorja na HABIT me lajmin e madh që jep

Ajo ka treguar planet për një shtatzëni si dhe marrëdhënien me ish- banorët e Big brother Albania.
Pjesë nga intervista:

 

A është e vërtetë në që intervistë flet vetëm për Luiz Ejllin?

Efi: Po më pyetët do përgjigjem, ça të bëj sikur nuk ekziston?

Do i futesh muzikës së shpejti?

Efi: Po, mirëpriteni, del në 27 korrik.. ça thua moj zemër. Nuk është e vërtetë, nuk kam lidhje me muzikën dhe dua të bëj gjëra që i shkojnë formatit tim.

A ke në plan për një shtatëzani?

Efi: Kur të vijë momenti, nuk bëhet shaka me këtë gjë…

A ke i vajtur Kiarës për urim për lindjen e vajzës?

Efi: Nuk i kam vajtur, por i kam nis një urim

Po Olta Gixharin e ke uruar?

Efi: Jo, por mund ta uroj edhe LIVE se është gjë shumë e bukur por më duket falso sepse unë nuk flas me atë, por e uroj edhe live: O Zot me jetë të gjatë dhe me të tretin ishallah.

A i ke shkruar Heidi Bacit pas finales?

Efi: Jo, por më ka pëlqyer shumë, do i thoja fjalët më të bukura.