Home Të Fundit E BUJSHME! Ish banorja e BBV në gjendje jo të mirë shëndetësore,...

E BUJSHME! Ish banorja e BBV në gjendje jo të mirë shëndetësore, ja video ku ajo tregon se cfarë i ka ndodhur

20

Xhuliana Nura emër mjaftë i përfolur në mediat rozë.

 

E BUJSHME! Ish banorja e BBV në gjendje jo të mirë shëndetësore, ja video ku ajo tregon se cfarë i ka ndodhur

Ajo pak orë me parë ka publikuar një video teksa tregon gjendjen e saj shëndetësore, shkruan “Kosovarja”.

Mes rreshtave shprehet Xhuli

“Para dy dite jam kanë në Germi dhe me ka hëngër diçka, kama mu ka bo krejt e zezë”.

Andaj ajo është ndjerë e shqetësuar për shëndetin e saj.