Home ShowBizzi E BUJSHME! Krejt papritur, ‘NDAHET CIFTI’ i shumëdashur i BBV Albania/ NUK...

E BUJSHME! Krejt papritur, ‘NDAHET CIFTI’ i shumëdashur i BBV Albania/ NUK DO E BESONI DOT për kë bëhet fjalë

23

Pas mbarimit te BBV, u ve re nje afrimiteti mes Drini Zeqos dhe Dea Vierit.

Dea Vieri, Drini Zeqo, Ndarja

Shpesh ne rrjet u diskutua per nje lidhje mes tyre, mirepo nga ana e tyre asnjeri nuk e konfirmoi se kishte dicka me teper se shoke.

Ne nje interviste live, biseda mes tyre i habiti te gjithe.

Dea i thote Drini Zeqot se ai i kishte kerkuar te fshij nga rrjetet sociale foton e tyre qe kishin postuar.

Per me teper ndiqni Videon e meposhtme: