Home Të Fundit E BUJSHME! Partneri ‘MISTERIOZ’ i Egla Cenos do të shfaqet në FINALE?...

E BUJSHME! Partneri ‘MISTERIOZ’ i Egla Cenos do të shfaqet në FINALE? Ja cfarë pritet të ndodh

163

Egla Ceno ka thënë para disa javësh se është shumë e dashuruar, por pa treguar

 

E BUJSHME! Partneri 'MISTERIOZ' i Egla Cenos do të shfaqet në FINALE? Ja cfarë pritet të ndodh
detaje për personin në fjalë. Lidhur me këtë ka folur ditën e sotme ish-banorja e “Big Brother VIP1”, Paloma.

Teksa ishte në një lidhje live për një emision televiziv,

Fiori Dardha e pyeti atë nëse do të jetë partneri i Eglës në finalen e madhe?

“E mbi të gjitha ke arritur të gjesh kush është”, shtoi më pas Fiori.

 

“Françesko…”, tha gazetarja e njohur duke qeshur dhe më pas shtoi: “Kush është e di vetëm Egla”.

Ndërkohë Paloma u shpreh se në fakt do dëshironte të shihte ndonjë Massimiliano Varrese në finalen, që të sqarohet njëherë e mirë me Heidi Bacin.