Home Të Fundit E BUJSHME! U duk që po shkonte cdo gjë mirë, deri në...

E BUJSHME! U duk që po shkonte cdo gjë mirë, deri në momentin kur Heidi merr këtë buqetë?! KJO FOTO TRAZOI RRJETIN

14

Pas mbarimit të “BBV3” për disa ditë Heidi nuk ishte aktive në rrjete sociale dhe

 

E BUJSHME! U duk që po shkonte cdo gjë mirë, deri në momentin kur Heidi merr këtë buqetë?! KJO FOTO TRAZOI RRJETIN
as në intervista madje në After Party-n e organizuar u shfaq me syze dielli.

E gjithë kjo u shpjegua nga Heidi e cila tregoi se kishte një problem shëndetësor me sytë dhe

se shumë shpejt do të jetë aktive.

Së fundmi ish-banorja ka postuar në Instastory një buqetë me lule ku ndodhen edhe dy foto të saj me Romeon e duket se mund të jenë dërguar nga ndonjë fans,

pasi Heidi ka shkruar: “Ju duam prej vërteti.”

E BUJSHME! U duk që po shkonte cdo gjë mirë, deri në momentin kur Heidi merr këtë buqetë?! KJO FOTO TRAZOI RRJETIN