Home tvshow “E di unë pse rri me Meritonin ti”/ Juli ia plas në...

“E di unë pse rri me Meritonin ti”/ Juli ia plas në sy Rikes: He ça je ti një k…

246

Julian Deda ka diskuar mbrëmë me Rike Roçin, pasi modelja

“E di unë pse rri me Meritonin ti”/ Juli ia plas në sy Rikes: He ça je ti një k…

 

kohët e fundit po qëndron shumë afër me Meriton Mjekiqin.

Aktori i njohur i tha banores se ajo nuk është afruar kot me moderatorin, por sipas tij, Rike po qëndron me Meritonin që të bëjë skena dhe të risjellë në shtëpi Ilnisa Agollin.

“Unë se kam fare në mend këtë gjë, të betohem në Zot Deda”- u shpreh Rike, megjithëse Juli është i bindur për strategjinë e modeles.

 

Juli: E kuptova se u theve në shpirt se ishte keq, po tani që nuk është keq

Rike: Po është akoma keq, gjithë ditën sot më ka folur për Ilnisën

 

Erjola: Po keq jemi edhe ne

Juli: E di unë se pse ti rri me të. He ça je ti një. Se ajo mund të kthehet dhe aty mund të plas gjëja (për Ilnisën). Skena ka për ta kthyer, mbaje mend këtë që skena ka për ta kthyer

Rike: Unë se kam fare në mend këtë gjë, të betohem në Zot Deda