Home Të Fundit E diel e zezë! Tronditëse në Lushje, i ati qëIIon vajzën më...

E diel e zezë! Tronditëse në Lushje, i ati qëIIon vajzën më pas vr*t veten

145

Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti

 

E diel e zezë! Tronditëse në Lushje, i ati qëIIon vajzën më pas vr*t veten
të çastit, ka plagosur me armë gjahu të cilën e dispononte me leje, vajzën e tij, shtetasen ,

rreth 40 vjeçe, dhe më pas dyshohet se ka vrarë veten.

Shtetasja, ndodhet në spitalin e Lushnjës, në kujdesin e mjekëve, në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave, dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Mësohet se i moshuari quhet Behar Musaku, i cili ka humbur jetën në vend.