Home Të Fundit E FRIKSHME! Cfarë po ndodh në shtëpinë e Big Brother? ULERIMA DHE...

E FRIKSHME! Cfarë po ndodh në shtëpinë e Big Brother? ULERIMA DHE TE BERTITURA, zëri i kujt është?

504

Disa pamje ‘të frikshme’ po qarkullojnë nëpër rrjet të cilat lidhen drejtpërdrejtë me formatin më të ndjekur të ‘BBV3’.

E FRIKSHME! Cfarë po ndodh në shtëpinë e Big Brother? ULERIMA DHE TE BERTITURA, zëri i kujt është?

Çdo gjë jashtë kontrollit këtë vit.

 

Një ‘zhgënjim’ total. Përveç ndjenjës së frikshme, asgjë tjetër s’po jep ky ‘reality show’.

 

Do të paraqesim më poshtë një video teksa shfaqen disa pamje nga dhoma e ‘Torturës së Bardhë’.

Do të thoni ju edhe çfarë ka këtu? Dëgjojeni videon njëherë…

 

Teksa Ilnisa dhe Meriton ‘përgjojnë’ nga dhoma e ‘Torturës së Bardhë’,

 

dikush aty afër siç duket është ‘çmendur’ nga të bërtiturat.

Por s’po vendosim dot se kujt i përket ai zë…

Egla? Heidi?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kryefjala.com (@kryefjala)