Home Të Fundit E FUNDIT! Aksident në Kuçovë, vinçi i pret rrugën “Golfit” ku po...

E FUNDIT! Aksident në Kuçovë, vinçi i pret rrugën “Golfit” ku po udhëtonin dy vajza

411

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në hyrje të qytetit të Kuçovës, në vendin e quajtur “Meteor”.

E FUNDIT! Aksident në Kuçovë, vinçi i pret rrugën “Golfit” ku po udhëtonin dy vajza
Nje vinç i cili ka qenë në përpjekje për tu kthyer,

i ka prerë rrugën një automjeti tip “Golf 6” ku po udhëtonin dy vajza.

Fatmirësisht shoferja e makinës ka munur të frenojë në moment duke shmangur një aksident me pasoja të rëna.

 

Nga përplasja ka mbetur e plagosur lehtë në nofull pasagjerja e makinës,

ndërkohë që dy drejtuesit e të dy mjeteve nuk kanë pësuar lëndime.

 

E dëmtuara është transportuar drejt Spitalit Rajonal Berat, ku po merr mjekim dhe ndodhet

jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë rrugore për të zbardhur rethanat e aksidentit.