Home Të Fundit E fundit! Pickohet nga gjarpri në shkollë, 10-vjeçarja dërgohet me urgjencë në...

E fundit! Pickohet nga gjarpri në shkollë, 10-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital

189

Rreth orës 12:35, një ngjarje e rëndë është regjistruar në Farkë,

 

E fundit! Pickohet nga gjarpri në shkollë, 10-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital

ku një vajzë 10-vjeçare, mësohet se është pickuar nga një gjarpër dhe ka përfunduar në spital.

 

Ngjarja ka ndodhur në shkollën private World Academi of Tirana.

 

“Rreth orës 12:35, në Farkë, në ambientet e pasme të një shkolle private, një nxënëse e moshës 10-vjeçe,

 

është pickuar nga një gjarpër. E mitura aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.