Home ShowBizzi “E kam pritur me padurim…”/ Sara merr urimin e veçantë nga…(Foto)

“E kam pritur me padurim…”/ Sara merr urimin e veçantë nga…(Foto)

222

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP3”, Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara Gjordeni, Bardhi, Big Brother Vip Albania, Nena

E teksa çifti po presin me padurim që foshnja e tyre të vijë në jetë, ditën e sotme modelja ka ndarë me ndjekësit urimin e veçantë që nëna e këngëtarit, Selvia i ka bërë asaj për bebin.

Në urimin e bërë, nëna e partnerit të saj ka treguar se zgjuarsia, guximi, urtësia, besnikëria, besimi janë disa nga anët pozitive që ajo dëshiron që bebi t’i trashëgojë nga dy prindërit e tij.

Sara Gjordeni, Bardhi, Big Brother Vip Albania, Nena

“Sa me gëzim e kam pritur këtë lajm të bukur për antarin/ën e familjes tonë që e presim me padurim.

Doja t’ju uroj të gjitha të mirat e jetës për dashurinë tuaj që tani po merr formë hyjnore me ndjenjën më të bukur në këtë botë, të bëhurit prindër”– ka shkruar Selvia ndër të tjera.

Sara Gjordeni, Bardhi, Big Brother Vip Albania, Nena