Home ShowBizzi ‘E kam veshur unë e para’, Bora Zemani akuzon aktoren e njohur...

‘E kam veshur unë e para’, Bora Zemani akuzon aktoren e njohur se i ka kopjuar fustanin

205

I ftuar në “Cherry on Top”, stilisti i njohur Valdrin Sahiti, tregoi si kurrë më parë shumë rreth fillimeve të karrierës së tij dhe për shumë bashkëpunime me divat shqiptare dhe botërore.

Bora Zemani, Cherry on Top

Moderatorja Bora Zemani u ndal edhe tek fustani i aktores Halle Bailey në premierën e filmit “The Little Mermaid” , i cili ishte një krijim i Valdrinit ama i parë diku më parë. Kjo pasi Bora ka veshur më parë një fustan të tillë nga Valdrini dhe është shprehur se e ka kopjuar prej saj pasi ajo e ka veshur e para.

‘E kam veshur unë e para’, Bora Zemani akuzon aktoren e njohur se

Bora: E kam veshur unë e para fustanin metalik të aktores te “Sirena e vogël”, Halle Bailey më vjen keq po e kam veshur unë e para

Valdrini: Fustani i saj ka ardhur pas këtij të parit

Bora: E di që ka pasur shumë kërkesa si fustan. Unë dua ta kthej te vetja, kjo ka parë foton time dhe ka thënë unë dua një fustan si ky me falni, po pranojeni pak realitetin

Valdrini: Normalisht kështu ndodh se fustanet shihen dhe pastaj kërkohen

Bora Zemani, Cherry on Top