Home Të Fundit ‘E KISHA PARASHIKUAR, POR FUNDIT ME SHTA…’ Jul Deda flet pas humbjes...

‘E KISHA PARASHIKUAR, POR FUNDIT ME SHTA…’ Jul Deda flet pas humbjes në përballje me Eglën, se merrni me mend se CFARE THOTE!

222

Aktori i humorit, Julian Deda, i cili u rendit i dytë në edicionin e tretë të “Big Brother VIP”

 

'E KISHA PARASHIKUAR, POR FUNDIT ME SHTA...' Jul Deda flet pas humbjes në përballje me Eglën, se merrni me mend se CFARE THOTE!

 

ka reaguar për herë të parë, duke thënë se Egla Ceno e meritonte fitoren.

Në një prononcim pas finales mbrëmjen e djeshme (25 maj), Juli u shpreh se ai fitoi përballë saj pak javë më parë,

por diferenca ishte shumë e vogël.

Sipas tij, Egla ka rikuperuar shumë dhe në fund e ka merituar fitoren. Ai theksoi se e shijoi pa fund këtë eksperiencë.

 

“E kisha parashikuar, e kam thënë edhe aty brenda edhe radhitjen, do dali Meritoni, Heidi, Romeo.

 

Pastaj te podi ishte shumë e vështirë. Ju e dini që një avantazh që kam pasur para 3-4 javësh ku futa veten time me Eglen sepse e dija që ishte e fortë.

Avantazhin e fitova, por problemi ishte që unë e fitova me avantazh shume të vogël.

 

Egla ka rikuperuar goxha dhe normalisht e meritonte. Nuk jam mërzitur, nuk kam asnjë pishman, jam shumë i lumtur”, tha Juli për Top Albania Radio. Kujtojmë që në finale e madhe të BB.