Home tvshow E lënduar pas ndarjes me Ledrin, Sara bën postimin e papritur!

E lënduar pas ndarjes me Ledrin, Sara bën postimin e papritur!

268

Sara Hoxha dhe Ledri Vula prej kohësh përfliten se janë ndarë,

E lënduar pas ndarjes me Ledrin, Sara bën postimin e papritur!

 

lajme të cilat Ledri i ka pohuar edhe publikisht, megjithëse nuk ka dashur të ndajë asnjë detaj rreth situatës.

Teksa herë pas here duket sikur janë thumbuar në rrjete sociale, ditën e sotme ka qenë Sara e cila duket se ka zbuluar si ndihet pas gjithë kësaj historie.

“Ndjehem sikur jam shëruesja e të gjithëve, por ku është shëruesi im?”- ka shkruar ajo, duke na treguar kështu se ndihet e lënduar dhe po kërkon për “ilaçin” e sajE lënduar pas ndarjes me Ledrin, Sara bën postimin e papritur!