Home ShowBizzi E mani mend Alvisen e Perputhen? Nuk do ta besoni sa ka...

E mani mend Alvisen e Perputhen? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar ajo…

22

Alvisa Qarri është një nga ish konurrentet e emisionit të dashurisë Përputhen.

Alvisa Qarri

Ajo ishte një nga konkurrentet më të komentuara, por sot është larg ekranit.

 

Ajo është fokusuar tek biznesi i saj në dyqanin me rroba, ku sjell pamje të shumta.

 

Por, së fundmi ajo ka shtuar peshë dhe po duket kaq ndryshe./InfoKosova/

Shiko foton:

Alvisa Qarri