Home Të Fundit E MARTE E ZEZE! Pas punëtorit në Martanesh, humb jetën dhe 24...

E MARTE E ZEZE! Pas punëtorit në Martanesh, humb jetën dhe 24 vjecari që punonte në gurorën e fshatit Brataj

141

Është identifikuar i riu që ka humbur jetën tragjikisht mesditën e kësaj të marte në fshatin Brataj në Selenicë.

 

E MARTE E ZEZE! Pas punëtorit në Martanesh, humb jetën dhe 24 vjecari që punonte në gurorën e fshatit Brataj
Mësohet se Jurgen Veshi, punëtor në guroren e këtij fshati,

 

dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. “Rreth orës 15:30,

në fshatin Brataj, Selenicë, shtetasi J. V., 24 vjeç, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se

aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën”-njofton policia.