Home ShowBizzi E martuar me një italian, por në lidhje me një shqiptar, gazetarja...

E martuar me një italian, por në lidhje me një shqiptar, gazetarja e njohur bën deklaratën e fortë për Eglën: Ai që ka…

165

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Egla Ceno ka thënë para disa javësh se është shumë e dashuruar, por pa treguar detaje për personin në fjalë. Lidhur me këtë ka folur ditën e sotme ish-banorja e “Big Brother VIP1”, Paloma.

Teksa ishte në një lidhje live për një emision televiziv e pyeti atë nëse do të jetë partneri i Eglës në finalen e madhe? E Paloma tregoi më shumë se kaq.

Egla figuron e martuar me Françeskon, se di nëse kanë më marrëdhënie, kemi dëgjuar që ka një lidhje jashtë me një shqiptar po duhet të dali vetëm nga goja e saj nuk mund të flas, ai që kam degjuar unë nuk do ishte e hijshme, por gjithsesi Egla e fitoj “BBV” e saj