Home Të Fundit E mbanë në pëllëmb të dorës! Njihuni me bashkëshortin e Franceskës që...

E mbanë në pëllëmb të dorës! Njihuni me bashkëshortin e Franceskës që i dërgonte dhe veshjet super të shtrenjta brenda shtëpisë

264

 

Françeska Murati e cila ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të “Big Brother Vip”

 

E mbanë në pëllëmb të dorës! Njihuni me bashkëshortin e Franceskës që i dërgonte dhe veshjet super të shtrenjta brenda shtëpisë

me eliminimin nga shtëpia më e famshme duket se i është rikthyer normalitet dhe po shijon kohën e humbur me familjen e saj.

Ajo është shfaqur aktive dhe në rrjete sociale ku madje sot ka postuar një foto me djalin e saj Charlie-n.

Por teksa të gjithë kanë shprehur kuriozitetin të shohin portretin e plotë familjar të ish-Miss Londrës nga Shqipëria, në mediat rozë është publikuar edhe e partnerit të saj, Ergysit.

Në foto ish-banorja shihet duke pozuar pranë partnerit të saj e buzëqeshur.

 

Murati është treguar e rezervuar në deklarata për familjen ndërsa për herë të parë me partnerin e saj

u njohëm përmes një mesazhi audio, si surprizë për të në BBV ku ai i dha kurajo të vazhdonte lojën. /Iconstyle

E mbanë në pëllëmb të dorës! Njihuni me bashkëshortin e Franceskës që i dërgonte dhe veshjet super të shtrenjta brenda shtëpisë