Home Të Fundit E mbani mend Andin që u lidh me Tean dhe përfundoi me...

E mbani mend Andin që u lidh me Tean dhe përfundoi me Melisën? Nuk do e BESONI DOT se në krahët e kujt është sot ish konkurenti i P…

61

Andi Shehu është një nga djemtë i cili bëri shumë bujë në emisionin e dashurisë Për’puthen 2.

 

E mbani mend Andin që u lidh me Tean dhe përfundoi me Melisën? Nuk do e BESONI DOT se në krahët e kujt është sot ish konkurenti i P...

Historia e tij me Tean rrëmbeu zemrat e publikut deri në momentin e ndarjes.

Andi ka qënë shumë i komentuar gjithashtu edhe për lidhjen që pati me Melisa Lleshin, vajzën flokëkuqe

e cila për atë periudhë u konsiderua se po shkonte drejt zyrtarizimit. Por nuk kaloi shumë kohë dhe çifti u ndanë.

Në platformën “Tik-tok” një vajzë identiteti i së cilës mësohet se quhet Enki Nako ka publikuar një video ku në krahët e saj shihet menaxheri nga Tirana Andi Shehu.

“Ja dolëm bashkëjetues”, ka shkruar bukuroshja ku shihet se sa po është diplomuar. Nuk dihen detajet e kësaj historie,

ama në video duket qartë se Andi e ka hedhur pas krahëve të shkuarën dhe ka nisur bashkëjetesën me vajzën në fjalë.

@enki__nako

Ia dolem bashkejetues 💪🏼❤️‍🔥 @andi.sh1 #fyp #albaniangirl #albania🇦🇱 #tirana #perty #shqip #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #viral #foryou #albtok #shqiptok #albanian #couple

♬ Home – Good Neighbours