Home tvshow E mori për t’i pastruar shtëpinë, shqiptari i gris rrobat dhe tenton...

E mori për t’i pastruar shtëpinë, shqiptari i gris rrobat dhe tenton të përdh**ojë pastruesen

81

Një 53-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi

E mori për t’i pastruar shtëpinë, shqiptari i gris rrobat dhe tenton të përdh**ojë pastruesen

akuzohet për veprat penale “tentativë përdhunimi” dhe “plagosje e lehtë”.

53-vjeçari me origjinë nga Durrësi më datë 18 maj, rreth orës 18.00 në banesën e tij në rrugën “Kalirois” ka tentuar të përdhunojë pastruesen greke.

Përparim Haxhiraj, ka tentuar t’i grisë rrobat me qëllim përdhunimin dhe kur ha hasur në rezistencën e saj, e ka dhunuar në pjesë të ndryshme të trupit dhe më pas e ka nxjerrë jashtë banesës.

Menjëherë në vendngjarje mbërritën forcat e policisë të cilat vunë në pranga 53 vjecarin shqiptar, ndërkohë që kanë transportuar në spital shtetasen greke.