Home Të Fundit E PABESUESHME! Familjarët e Meritonit bëjnë VEPRIMIN E PAPRITUR ndaj Ilnisës,...

E PABESUESHME! Familjarët e Meritonit bëjnë VEPRIMIN E PAPRITUR ndaj Ilnisës, cfarë do të ndodh pas kësaj?

19

Lidhja që u krijua në “Big Brother VIP” mes Meriton Mjekiqit dhe Ilnisa Agollit,

 

E PABESUESHME! Familjarët e Meritonit bëjnë VEPRIMIN E PAPRITUR ndaj Ilnisës, cfarë do të ndodh pas kësaj?
u diskutua shumë në rrjete sociale, sidomos pas reagimit të familjarëve të moderatorit.

Asnjëherë familja e Meritonit nuk e konfirmoi se e dëshiron si nuse Ilnisën, madje sa kohë

ishte brenda shtëpisë asnjëri prej tyre nuk pranoi ta takonte.

Pas këtyre ngjarjeve janë nxitur aludimet se nuk janë ‘pro’ lidhjes.

Por siç duket, motra e Meritonit, Agnesa e ka ndërruar mendimin dhe i ka bërë “follow”, në Instagram.

Nuk dihet nëse dy vajzat janë takuar dhe kanë biseduar, por sikurse shihet në rrjetet sociale ndiqen dhe shohin haptazi se çfarë postojnë.