Home ShowBizzi E PAPRITUR/ Ish i dashuri i HEDIT ne BigBrother Itali Massimiliano vjen...

E PAPRITUR/ Ish i dashuri i HEDIT ne BigBrother Itali Massimiliano vjen sonte ne Shqiperi dhe SHTANG me deklaraten: Sonte do të bëhet nami sepse…

37

Massimiliano Varrese vjen sonte LIVE në Top Arena – Top Channel.

Heidi, Massimiliano, Grande Fratello, Top Channel
Ai thotë se sonte do të bëhet nami, për çfarë e ka fjalën?

Ju rikujtojme qe Heidi dhe Massimiliano ishin dy konkurrente ne Grande Fratello ne Itali.

Te dy personazhet krijuan nje histori dashuria e cila beri shume buje ne media.