Home ShowBizzi E papritur/ Ish-konkurrentja e “Përputhen” qe beri shume ‘buje’ së shpejti bëhet...

E papritur/ Ish-konkurrentja e “Përputhen” qe beri shume ‘buje’ së shpejti bëhet nënë për herë të dytë

19

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka, ka zbuluar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Aristela Leka, Shtatzene

Ajo ka ndarë me ndjekësit në llogarinë presonale të Instagram-it një video teksa ka zbuluar gjininë e bebit.

Dhe po! Përsëri ajo do të bëhet nënë e një djali.

Rikujtojmë që po ashtu në vitin 2022 ajo u bë nënë e një djali, teksa asokohe ende nuk e kishte prezantuar bashkëshortin e saj.

Aristela ka qenë pjesë e formatit të dashurisë “Për’puthen”, e cila doli nga programi beqare, me deklaratën se “Meshkujt e atij programi nuk janë burra!”