Home Të Fundit E përdori Drinin për të bërë ZHURMEnë rrjet? Dea Vieri bënë DEKLARATEN...

E përdori Drinin për të bërë ZHURMEnë rrjet? Dea Vieri bënë DEKLARATEN e papritur, ja cfarë ka ndodhur në të vërtetë

20

Dea Vieri është një personazh mjaft i komentuar në rrjet dhe gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale.

 

E përdori Drinin për të bërë ZHURMEnë rrjet? Dea Vieri bënë DEKLARATEN e papritur, ja cfarë ka ndodhur në të vërtetë

Së fundmi, Dea po përflitet për një romancë të mundshme me gazetarin Drini Zeqo,

 

duke qenë se flirtimet mes tyre edhe në daljet televizive nuk kanë munguar dhe këtë aludim e nisi vet dyshja.

 

Mirëpo, vet ish banorja e ka sqaruar së fundmi historinë me Drinin duke thënë se janë vetëm miq shumë të mirë.

 

Nga ana tjetër, si shumë pak personazhe publike e bëjnë, Dea Vieri ka pranuar hapur se ka krijuar situata për

 

zhurmë ose për të qenë në qendër të vëmendjes, por kjo ka ndodhur jashtë shtëpisë së BBV.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by REVISTA BORDO (@bordomagazine)