Home Të Fundit E PREMTE ‘E ZEZE’/ Ters i madh! Gjithçka kthehet “përmbys” për këto...

E PREMTE ‘E ZEZE’/ Ters i madh! Gjithçka kthehet “përmbys” për këto dy shenja horoskopi

115

Kjo e premte nuk do të jetë shumë e mirë për këto dy shenja, gaforrja dhe ujori ,

 

E PREMTE 'E ZEZE'/ Ters i madh! Gjithçka kthehet “përmbys” për këto dy shenja horoskopi
pasi do të jetë një e premte me plot sfida dhe zhgenjime. Duhet të kenë kujdes edhe fundjaven .

Gaforrja

Debatet me partnerin do jene shume te forta sot dhe disa mund te mendojnë edhe te shkëpusin çdo lidhje. Do keni mendime krejtësisht te kundërta mbi një teme te rëndësishme, por edhe mbi te ardhmen.

Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica ekstreme për te gjetur personin ideal. Lërjani çdo gjë kohës. Ne planin financiar do tregoheni te kujdesshëm me çdo hap.

Ujori

Nëse fantazoni me shume sesa duhet gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift ka rrezik qe te përballeni me zhgënjime te mëdha. me mire qëndroni me këmbë ne toke.

Beqaret do kenë ndryshime drastike ne jetën sentimentale, kështu qe duhet te përgatiten. Financat do jene ne një gjendje te qëndrueshme dhe nuk do ju shqetësojnë aspak