Home Të Fundit E prisnim këtë vdekje/ Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të...

E prisnim këtë vdekje/ Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të atin, ja cfare paska ndodhur mes tyre

1340

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë.

 

E prisnim këtë vdekje/ Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të atin, ja cfare paska ndodhur mes tyre

 

Lajmi është konfirmuar nga vetë Sara me anë të një postimi në “instagram”

ku shkruan se babai i saj vuante prej kohësh nga një sëmundje e pashërueshme.

Ish-Missi shkruan se ajo dhe të afërmit e saj po e prisnin prej kohësh këtë moment.

Gjithashtu Sara ka postuar disa “InstaStory” ku tregon se si kishte tentuar të komunikonte me të atin.

Në një nga postimet e saj ajo tregon bisedën e saj të fundit me babain ku shihet

se më datën 15 mars ajo ka pasur bisedën e fundit me të.

Në një tjetër postim të bërë nga Sara ajo ka treguar “chat-in” me babain e saj ku ajo i ka shkruar: Si je?

Por nuk ka marrë asnjë përgjigje kështu modelja shkruan: E provova!

E prisnim këtë vdekje/ Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të atin, ja cfare paska ndodhur mes tyre