Home ShowBizzi E quajti Meritonin të sëmurë mendor, Ilnisa i reagon deklaratës së rëndë...

E quajti Meritonin të sëmurë mendor, Ilnisa i reagon deklaratës së rëndë të Heidit: Finalista tu…

141

Ditën e djeshme, një video u bë virale në rrjet ku Heidi dhe Juli dëgjohen duke e quajtur Meritonin të person me probleme të shëndetit mendor.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi

Të njëjtit mendim i qëndroi edhe Egla, ndërsa një reagim ka ardhur nga partnerja e Meritonit, Ilnisa Agolli.

Ish-banorja ka shpërndarë në InstaStory lajmin ku banorët hedhin akuza të rënda, dhe krahas shkruan:

“Pretendentë për fitues këta? Finalistë turpi!”.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi