Home tvshow E RENDE! Dy paleta me birra ranë nga piruni, humb jetën punëtorja...

E RENDE! Dy paleta me birra ranë nga piruni, humb jetën punëtorja 54-vjeçare ne Tirane…

114

Një 54-vjeçare ka humbur jetën gjatë një aksidenti

E RENDE! Dy paleta me birra ranë nga piruni, humb jetën punëtorja 54-vjeçare ne Tirane...

në ambientet e punës, në një kompani alkoolike.

Për këtë rast është arrestuar punonjësi 56-vjeçar nga Tirana,

i cili duke sistemuar disa palete me një mjet pune pirun, janë rrëzuar dy palete të cilat kanë zënë poshtë 54-vjeçaren K.B.

Punonjësja është dërguar menjëherë në spital, por nuk ka arritur t’i shpëtojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale të rënies së zjarrit