Home tvshow E RENDE! Gjendet një trup i pajetë anës lumit Vjosa, ja ҫfarë...

E RENDE! Gjendet një trup i pajetë anës lumit Vjosa, ja ҫfarë dyshohet…

45

Mbrëmjen e djeshme, është gjendur një trup i pajetë anës lumit të Vjosës.

E RENDE! Gjendet një trup i pajetë anës lumit Vjosa, ja ҫfarë dyshohet...

Identiteti i personit ende nuk bëhet me dije, ndërsa mendohet që ai të jetë rreth 65-vjeç.

Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale, por policia është duke hetuar lidhur me ngjarjen.

Trupi i pajetë është parë nga banorët e zonës dhe me pas është lajmëruar policia e Vlorës, e cila ka bërë këqyrjen e vendit.

Ngjarja ka ndodhur pranë urës së Mifolit në fshatin Fitore, një zonë ku peshkojnë peshkatarët.