Home Të Fundit E shtunë e zezë në Durrës, aksidenti tragjik i merr jetën një...

E shtunë e zezë në Durrës, aksidenti tragjik i merr jetën një personi/ Zhduket autori

22

Nje aksident me pasoje vdekje eshte shenuar pak minuta me pare ne durrës.

 

E shtunë e zezë në Durrës, aksidenti tragjik i merr jetën një personi/ Zhduket autori
Aksidenti ka ndodhur ne unazan e shkozetit, ne rrugen qe te con ne plepa.

Viktime ka mbetur nje kembesor, nga kavaja.

Autori pasi e ka perplasur kembesoron eshte larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po punon per te identifikuar autorin e aksidentit.