Home Të Fundit E TEPROI NE BBV, burri i Franceskës me ‘dorë të hekurt ndaj...

E TEPROI NE BBV, burri i Franceskës me ‘dorë të hekurt ndaj saj’: Mos guxo të bësh më sherre se…

24

Edhe pse Sara Gjordeni u përjashtua nga shtëpia e Big Brother VIP pas debatit me Françeska Muratin, duket se dyshja ka lënë pas gjithçka.

 

E TEPROI NE BBV, burri i Franceskës me 'dorë të hekurt ndaj saj': Mos guxo të bësh më sherre se...
Ish-miss “Universe Albania” dhe miss Londra janë për bashkë në jurinë e “She’s on Top”.

Dy vajzat dukeshin mjaft të lumtura, ndërsa ajo që vihet re është komunikimi i qetë me njëra-tjetrën.

Duke qeshur Françeska tregoi që porosia e fundit që i dha bashkëshorti ishte: “Mos bëj shumë sherre”.

Kujtojmë që gjatë një interviste në natën finale të “Big Brother VIP”, Sara tregoi që Françeska është i vetmi ish-banorë

që nuk ka një marrëdhënie të mirë që sipas saj shkak janë bërë fjalët e rënda dhe ofenduese të kësaj të fundit.