Home Të Fundit E TEPROI? Olta Gixhari ‘KRYQEZOHET KEQ’ në rrjet, ndjekësit i bëjnë NAMIN...

E TEPROI? Olta Gixhari ‘KRYQEZOHET KEQ’ në rrjet, ndjekësit i bëjnë NAMIN për veprimin e fundit

32

Aktorja e njohur Olta Gixhari, dy ditë më parë festoi ditëlindjen e saj.

 

E TEPROI? Olta Gixhari 'KRYQEZOHET KEQ' në rrjet, ndjekësit i bëjnë NAMIN për veprimin e fundit

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku duket mjaft seksi si një nënë me fëmijë të porsalindur.

Mirëpo në foto aktorja shihet teksa mban të voglin e saj me njërën dorë dhe me krahun tjetër pozon.

Ky detaj duket se i ka ngacmuar fansat per t’iu kthyer keq Oltës.

“Qyqja, po atë që mban si portofol në dorë moj, bebin e ke? Hej zot”- ka qënë njëri ndër komentet dhe të tjerë vazhdonin me ironi:

“Është në kuadër të fotos,’ ‘rëndësi ka pamja e jashtme”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)