Home Të Fundit E thotë me gojën e saj! ‘Kam pasur eksperiencë me një vazjë..’...

E thotë me gojën e saj! ‘Kam pasur eksperiencë me një vazjë..’ Ina Kollcaku PLAS DEKLARATEN E FORTE për veten

143

Ina Kollçaku konfirmoi në programin “Në shtëpinë tonë” se nuk ka dikë në jetën e saj dhe “princi i kaltër” nuk duket ende.

 

E thotë me gojën e saj! 'Kam pasur eksperiencë me një vazjë..' Ina Kollcaku PLAS DEKLARATEN E FORTE për veten

Megjithatë, opinionistja e Fan Club nuk u kursye aspak në rrëfimin e saj dhe

 

u shpreh se ka tentuar të eksplorojë edhe marrëdhënien me një vajzë por nuk ka funksionuar.

Ina shpjegoi se ka dalë në një takim me një vajzë por në të nuk ndodhi asgjë pasi nuk ndiente asnjë tërheqje drejt seksit të njëjtë.

Ina Kollçaku: Kam folur me një gocë por nuk ndjeva gjë.

E provova edhe pse imë më tha “je pak e rritur tani që ta kuptosh që je bi në këtë moshë”…Folëm, bëmë një ‘date’, nuk kishte puthje e gjë kështu…nuk ndieja asgjë, nuk kishte absolutisht asgjë, po të kishte një gjë

më të vogël ndoshta do ta eksploroja, gjë që do të ishte shumë ‘cool’ në televizion po të dilja “unë jam

 

biseksuale”. Do ta doja si moment, por nuk dua ta bëj të gënjeshtërt kështu që rrimë te princi që sa vjen e zvogëlohet mundësia ime për një princ në çfarëdolloj ngjyre.

 

Nuk kërkoj shumë në fakt ose unë mendoj që nuk kërkoj shumë, por kur ti praktikisht ke vënë ca gjëra në terezi dhe ke atë rutinën tënde, shtëpinë tënde, tekat e tua, sikur të merr edhe oksigjenin dhe nuk bën shumë kompromise”