Home Të Fundit E tradhëtoi para të gjithë shqiptarëve, Bora Zemani flet si asnjëherë më...

E tradhëtoi para të gjithë shqiptarëve, Bora Zemani flet si asnjëherë më parë për RIKTHIMIN me Donaldin ‘KA QENE ME I FORTE RIK….’

12

Donald Veshaj ka qenë padiskutim banori më i komentuar i sezonit të parë të “Big Brother VIP Albania”.

 

E tradhëtoi para të gjithë shqiptarëve, Bora Zemani flet si asnjëherë më parë për RIKTHIMIN me Donaldin 'KA QENE ME I FORTE RIK....'

Puthja virale me Bora Zemanin në ditët e para të programit, ndarja dhe lidhja më pas me këngëtaren Beatrix Ramosaj,

 

krijoi një trekëndësh i cili u komentua për muaj me rradhë.

Për të mos iu kthyer sërish historisë që tashmë dihet nga çdo shqiptar,

 

gjatë intervistës së fundit me Sara Hoxhën, Bora është shprehur se rikthimi me Donaldin ishte më i fuqishëm se fillimi i lidhjes së tyre.

Pjesë nga diskutimi:

Bora: Çfarë mendon për rikthimet?

Sara: Për mua ti je shembulli më i mirë i rikthimit dhe nuk kam çfarë them fare.

Bora: Mendoja që nuk besoja, por më ndodhi dhe rikthimi ishte më i fuqishëm se fillimi.

Sara: Patjetër, sepse të bën më të fortë besoj.