Home ShowBizzi E trishtë/ Këngëtarja e njohur në zi, humb njeriun e shtrenjtë

E trishtë/ Këngëtarja e njohur në zi, humb njeriun e shtrenjtë

15

Këngëtarja e mirënjohur sot është në zi.

Teuta Selimi

Behet fjale per kengetaren Teuta Selimi/

Kjo pasi babai i saj është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në rrjete sociale teksa më tej ka njoftuar se ceremonia e varrimit zhvillohet sot nga ora 13:30 në kryeqytet.

Teuta Selimi

Rikujtojmë që gjatë muajit të kaluar këngëtarja denoncoi për dhunë që bashkëshorti dhe vëllai kishin ushtruar ndaj saj.

Denoncimi i parë prej saj erdhi për bashkëshortin, ku konflikti verbal mes çiftit u përshkallëzua në dhunë fizike, kur Patriku qëlloi disa herë në kokë Teutën.

Teuta Selimi