Home ShowBizzi E trishtë/ Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun e shtrenjtë të familjes

E trishtë/ Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun e shtrenjtë të familjes

165

Këngëtarja e njohur shkodrane dhe shume e famshme,

nena, rosela gjylbegu, vdes

Rosela Gjylbegu ka njoftuar ndarjen nga jeta të nënës së saj Mirjana Giylbegu.

Këngëtarja ka ndarë lajmërimin e dhimbshëm në një “InstaStory” ku shkruan:

Me dhimbje të madhe e me shpirt te copëtuar,

njoftoj humbjen e njeriut tonë më të shtrenjte nënës tonë.

nena, rosela gjylbegu, vdes