Home Të Fundit E TRISHTE/ Mblidhte bimë mjekësore dhe i shiste, personi bie nga shkëmbi...

E TRISHTE/ Mblidhte bimë mjekësore dhe i shiste, personi bie nga shkëmbi dhe ndërron jetë në vend!

34

Bie nga shkëmbi duke mbledhur bimë mjekësore një person.

 

E TRISHTE/ Mblidhte bimë mjekësore dhe i shiste, personi bie nga shkëmbi dhe ndërron jetë në vend!
Ngjarja ka ndodhur në Moglicë të Pogradecit në vendin e quajtur ‘Qafa e Gjarpërit’.

Mësohet se Islam Pashollari 59 vjeç, nga fshati Protopapë, me banim në Tiranë, ka ndërruar jetë.

 

Drejt vendngjarjes policia dhe ekipet e shpëtimit.