Home Të Fundit E trishtë! Po ecte në mëngjes në rrugët e Tiranes, i...

E trishtë! Po ecte në mëngjes në rrugët e Tiranes, i moshuari bie dhe ndërron jetë menjëherë

196

Një i moshuar rreth 70-vjeç, teksa udhëtonte i vetëm ka rënë papritur në asfalt,

 

E trishtë! Po ecte në mëngjes në rrugët e Tiranes, i moshuari bie dhe ndërron jetë menjëherë
duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ” Kongresi” i Tiranës.

Në vendin e ngjarjes ndodhet ekipi i urgjencës dhe policia e Komisariatit Nr. 3.

Sipas mjekëve, dyshohet se i moshuari ka pësuar atak kardiak dhe ka qenë i pamundur dërgimi i tij

në spital, pasi ka ndërruar jetë menjëherë.