Home ShowBizzi “E vendosa, vitin tjetër…” gazetarja e njohur konfirmon se do të jetë...

“E vendosa, vitin tjetër…” gazetarja e njohur konfirmon se do të jetë pjesë e Big Brother VIP 4

162

Ed Manushi, Blendi Salaj, Enxhi Nasufi, Bieta Sulo, Ronaldo Sharka, Erjona Rusi dhe Ina Kollçaku darkuan mbrëmë me Julin, Romeon, Meritonin, Eglën dhe Heidin.

te fundit, big brother vip albania, bbv, Gazetarja, Ina Kollcaku

Në një moment teksa të ftuarit po largoheshin nga shtëpia e BBV3, Ina u shpreh se e ka vendosur që vitin tjetër do bëhet pjesë e reality show-t.

Ina: Ina vitin tjetër e vendosi po lëre tani

Egla: Do vish? Po nuk do jem unë vitin tjetër

Egla: Kurrën e kurrës. Nuk do jem vitin tjetër që të duket kaq bukur

Egla: Lali nuk do të duket kaq bukur, lëre.