Home Të Fundit Edhe Jul Deda paska kryer operacione plastike? ‘Para dhe pas kredisë…’ aktori...

Edhe Jul Deda paska kryer operacione plastike? ‘Para dhe pas kredisë…’ aktori i humorit ndanë foton e rrallë me ndjekësit

22

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Julian Deda ditën e sotme është kthyer pas në kohë, duke kujtuar rininë.

 

Edhe Jul Deda paska kryer operacione plastike? 'Para dhe pas kredisë...' aktori i humorit ndanë foton e rrallë me ndjekësit
Ai ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, ku ka treguar ndryshimin që ka pësuar që nga viti 1997 deri më tani.

Në imazhin e poshtuar vërehet qartë ndryshimi i aktorit, dhe gjëja e parë që bien në sy janë flokët e tij të gjata dhe portreti simpatik.

Ndërsa fotoja e dytë është aktori në ditët e sotme, me paraqitjen dhe lookun e tij aktual.

“Para dhe pas kredise…!”- ka shkruar Juli krahas fotos.

 

Edhe Jul Deda paska kryer operacione plastike? 'Para dhe pas kredisë...' aktori i humorit ndanë foton e rrallë me ndjekësit