Home tvshow Efi del kundër deklaratës së Ledionit:“Vajzat mund të vishen si të…

Efi del kundër deklaratës së Ledionit:“Vajzat mund të vishen si të…

149

Një nga incidentet që u diskutua mbrëmjen e djeshme në “Prime”

 

Efi del kundër deklaratës së Ledionit:“Vajzat mund të vishen si të...

ishte edhe ai i Romeos ndaj Erjolës, i cili i hodhi banores pije në gjoks,

veprim i cili është cilësuar seksist dhe ka prekur moderatoren.

Gjatë spektaklit, Ledioni duke komentuar këtë situatë përmendi veshjet e Erjolës

, ku tha ajo ka marrë padrejtësisht komente negative, teksa u dha një mesazh edhe vajzave shqiptare të vishen si të duan,

pa u ndjerë të paragjykuara. Mirëpo këtë deklaratë të Ledionit, duket se nuk e ka pritur mirë ish-finalistja e “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes.

Efi del kundër deklaratës së Ledionit:“Vajzat mund të vishen si të...

 

Efi del kundër deklaratës së Ledionit:“Vajzat mund të vishen si të...