Home ShowBizzi Efi Dhedhes ka dy fjalë për Heidi Bacin brenda BBV!

Efi Dhedhes ka dy fjalë për Heidi Bacin brenda BBV!

244

Efi Dhedhes ka qenë një ndër banoret më të komentuara të BBV2, e cila këtë sezon ka komentuar jo pak herë banorët e BBV.

big brother vip albania, bbv, heidi, efi

Duket se ajo ka krijuar edhe preferencat e saj, ashtu si shumica e audiencës.

Së fundmi, Efi ka zhvilluar me ndjekësit e saj një bisedë virtuale, ku një prej tyre i ka shkruar lidhur me Heidin në BBV.

“Mendoj që surpriza e këtij BB ishte Heidi për ne si publik që e ndjekim. E duam” – ka qenë mesazhi për Heidin të cilit Efi i është përgjigjur me “edhe unë” krahas një zemre të bardhë.

Kujtojmë se nga ana tjetër, një personazh që Efi nuk e pëlqen aspak dhe e ka shprehur shpesh në intervistat e saj, është Egla Ceno.