Home ShowBizzi “Egla tërhiqet sek*ualisht nga Meritoni”/ Habit Ilnisa: E veshur me maska, të…

“Egla tërhiqet sek*ualisht nga Meritoni”/ Habit Ilnisa: E veshur me maska, të…

108

E ftuar sot në “Wake Up” ishte gazetarja e njohur dhe njëkohësisht ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Ilnisa Agolli.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi,egla ceno

Kjo e fundit komentoi finalistët e këtij edicioni të tretë të reality show-t, duke analizuar edhe situatat e këtij edicioni të “Big Brother”.

Është përfolur shumë për një lloj pëlqimi që Egla Ceno ka për Meriton Mjekiqin, e për këtë Ilnisa u shpreh:

“Egla nuk është se nuk e ka seksualizuar Meritonin gjithë kohën. Ajo të vjen në disa forma, duke e seksualizuar, apo si në formën e nënën që e kemi parë këto ditë, duke e kërkuar në shtëpi, apo në formën e aktrimit. Por nuk do të doja të flisja për Eglën…”.

Ndërsa sa i përket debateve që partneri i saj ka patur me Eglën dhe Heidi Bacin, Agolli u shpreh:

“Bëra një deklaratë para disa ditësh që Heidi të vret natën e të qan ditën. Fansat e Heidit ta marrin pak më butë, por më vjen fytyra e Heidit shumë me këtë shprehje popullore. Mua më duket e shtirur. E bën të veshur me maska…”.