Home ShowBizzi Egla ulëret “e tronditur”/ Çfarë i ndodhi papritur banores? DEL VIDEO

Egla ulëret “e tronditur”/ Çfarë i ndodhi papritur banores? DEL VIDEO

156

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “BBV3” ku 5 finalistët janë Romeo, Egla, Meriton, Juli dhe Heidi.

te fundit, big brother vip albania, bbv, Egla Ceno

Siç duket dhe këto pak ditë që u kanë mbetur ende në shtëpi, banorët po mundohen ti shijojnë në maksimum mes të qeshurash dhe momente gazmore me njëri-tjetrin.

Ditën e sotme Juli dhe Heidi janë munduar të trembin Eglën, e cila ndodhej në lavanderi dhe mund të themi që ia dolën mbanë.

Pasi Egla ka ulëritur me të madhe, Juli dhe Heidi kanë shpërthyer në të qeshura.