Home Të Fundit ‘Egla vdes për Meritonin…’ Deklarata BOMB trondit rrjetin ‘Ilnisa theu mitin…’, ja...

‘Egla vdes për Meritonin…’ Deklarata BOMB trondit rrjetin ‘Ilnisa theu mitin…’, ja cfarë thotë gazetari për lojën në BB

283

Ronaldo Sharka u shpreh sot në “Fan Club” se Ilnisa Agolli ka qenë

 

'Egla vdes për Meritonin...' Deklarata BOMB trondit rrjetin 'Ilnisa theu mitin...', ja cfarë thotë gazetari për lojën në BB

‘një prej lojtareve më interesante që ka pasur ndonjëherë Big Brother”.

Madje ai tha se gazetarja ka thyer mitin që ‘një grua e divorcuar dhe me një vajzë mund të dashurohet me

 

një djalë 10 vite më të vogël apo të bëjë seks”.

Gjithashtu moderatori i njohur u shpreh se ‘Egla ka qenë e dashuruar seksualisht me Meritonin”.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo: Për mua Ilnisa Agolli është një prej lojtareve më interesante që ka pasur ndonjëherë Big Brother.

Të paktën 3 vitet e fundit. Pse e them këtë? Big Brother nuk është vetëm një format argëtues, por edhe një format që ndër vite ka thyer mite.

Siç ka thyer mite e ndjera Adela, siç ka thyer mite Klodi i Big Brother që aso kohe njerëzit protestonin në Lezhë. Ilnisa Agolli këtë vit theu një mit shumë të rëndësishëm.

Që po, nënat e divorcua me një vajzë mund të dashurohen me një djalë edhe 10 vite më të vogël, po mund të bëjë seks se ashtu i do qejfi.

Nuk po të pyes a e ke bërë. Por për mua është shumë e turpshme që një mashkull nuk gjykohet kur lidhet me një vajzë më të vogël dhe nëse bën seks, por një vajzë gjykohet.

 

Ilnisa: Por…

Ronaldo: Mos ma jep përgjigjen, nuk më intereson, nuk shkoj aty. Nuk jam gazetar cinik

Ilnisa: Nëse ka pjesë që ndihesh e keqardhur është ky modeli i referimit edhe nga Egla…

Ronaldo: Egla ishte xheloze, vdes për Meritonin, ti nuk e ke vënë re?

Mënyra se si Egla spërkat Meritonin në vaskë është e dashuruar seksualisht me gjithë fizikun e tij.

Vajzat e shtëpisë u bënë xheloze se ti kishe pranë vetes djalin më seksi të asaj shtëpie.