Home ShowBizzi Ekskluzive! Ish konkurrentët e Big Brother VIP3 qe bene shume ‘buje’ së...

Ekskluzive! Ish konkurrentët e Big Brother VIP3 qe bene shume ‘buje’ së shpejti bëhen prindër per here te pare: Ja per ke behet fjale…

185

Tashmë është e konfirmuar,

Sara Gjordeni, Big Brother Vip Albania, Bardhi, Shtatzene

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër.

Lajmi është konfirmuar ekskluzivisht në emisionin e Bora Zemanit “Cherry on Top”, që do të transmetohet nesër në orën 21:00.

Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Sara Gjordeni, Big Brother Vip Albania, Bardhi, Shtatzene Sara u skualifikua për shkak të një konflikti fizik me Françeskën, ndërsa Bardhi doli për shkak të një problemi shëndetësor të nënës së tij.

Qëkur ishte banor i BBV3, Bardhi deklaroi se Sara do të ishte nëna e fëmijëve të tij dhe ashtu ndodhi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)