Home Të Fundit Ekskluzive! Kiara Tito ZBULON emrin e vecantë që kanë zgjedhur për bebushen...

Ekskluzive! Kiara Tito ZBULON emrin e vecantë që kanë zgjedhur për bebushen e tyre ‘Fillon me ….’

445

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit më të ri, “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani.

Ekskluzive! Kiara Tito ZBULON emrin e vecantë që kanë zgjedhur për bebushen e tyre 'Fillon me ....'

Kiara tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes.

 

Sa i përket emrit, Kiara zbuloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

 

“E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”.

 

Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)