Home ShowBizzi Elgit Doda ben postimin e papritur pas pajtimit të Romeos dhe Heidit

Elgit Doda ben postimin e papritur pas pajtimit të Romeos dhe Heidit

366

Romeo dhe Heidi pas një periudhe me ulje ngritje në marrëdhënie,

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, elgit doda

më në fund kanë gjetur qetësinë dhe janë rikthyer në krahët e njëri tjetrit.

Ky veprim është komentuar nga shumë fytyra publike, por nuk ka munguar as reagimi i mikut të Romeos, Elgiti.

“Të thash mos te vij aty mrena” është shprehur Doda.

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, elgit doda
Andaj nga kjo kuptojmë që këngëtari është përkrahës i lidhjes së çiftit.